PŁATNOŚCI

Klient zobowiązany jest do zapłaty ceny za zamówiony w viva-fashion.pl produkt, w tym za koszty dostawy, nie później niż w terminie 5 dni od dnia zawarcia umowy, z zastrzeżeniem, gdy płatność następuje przy odbiorze. 

Możliwe są następujące formy płatności:

  • Przy odbiorze – zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze produktu. W wybranych przypadkach VIVA FASHION Monika Cymanek zastrzega sobie prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień.
  • Przelewem bankowy - forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego lub wizytę w placówce banku. Po złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje drogą poczty elektronicznej (e-mail) numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym VIVA FASHION Monika Cymanek zamówienie jest przekazywane do realizacji.
  • PayU- płatność online:  przelewem lub kartą

Przy wyborze formy płatności "przelew bankowy " kwotę należności za zamówienie należy przelać na poniższe konto:

 KONTO BANKOWE: 45 1750 1064 0000 0000 1383 8728

Na przelewy bankowe czekamy 5 dni. Jeśli po tym czasie płatność za zamówienie nie zostanie zrealizowana przez klienta, zamówienie zostanie anulowane.

 

DOSTAWA

Wysyłka towaru jest realizowana za pośrednictwem:

  • Kurier DPD – przesyłka– ryczałtowy koszt wysyłki 0,00 zł brutto
  • Poczty Polskiej – paczka priorytetowa – ryczałtowy koszt wysyłki 20,00 zł brutto
  • Odbiór osobisty - koszt: 0,00 zł brutto 

Odbiór towaru pod adresem:

VIVA FASHION Monika Cymanek

DH RENOMA

ul. Świdnicka 40

50-024 Wrocław

Jeżeli przesyłka nie dotrze do klienta w ciągu 14 dni od daty jej wysłania, należy na adres e-mail: monika@cymanek.pl przesłać informację o niedoręczeniu przesyłki lub poinformować o tym obsługę sklepu telefonicznie.

Wszystkie ceny podawane przez Sprzedającego wyrażone są̨ w polskiej walucie i są̨ cenami brutto (zawierają̨ podatek VAT). Ryczałtowy Koszt Wysyłki jest podany dla terenu Polski.

Istnieje możliwość wysyłki za granicę, w tym celu prosimy o kontakt telefoniczny pod nr + 48 71 332-34-54  lub mailowy: monika@cymanek.pl w celu wyliczenia kosztów przesyłki indywidualnie, dla Użytkownika.

UWAGA

W sytuacji nieodebrania zamówionej przesyłki „za pobraniem” z winy kupującego, a co zostanie potwierdzone przez firmę kurierską, sklep może domagać się odszkodowania tytułem nie wywiązania się z warunków zawartej umowy, m.in. -  zapłaty za zamówiony towar, kosztów dostawy oraz kosztów związanych ze zwrotem nieodebranej przez kupującego przesyłki.

W razie nieodebrania zamówionych przesyłek „za pobraniem”, sklep zastrzega sobie możliwość wyłączenia kupującemu opcji "zapłata za pobraniem" podczas kolejnych zamówień, do momentu uregulowania zaległości wobec sklepu.